| K1dAnonim a întrebat:

Cine a fost cu dacia pe transfagarasan?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e ingrijita merge nu are treaba, poate mai fierbe motorul din cand in cand, sa ai apa la tine

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Nu am fost cu DACI laughing.
Dar nu cred că o să meargă chiar aşa bine, depinde cât de bine îi merge motorul.
Toate cele bune.

| hummmer a răspuns:

Eu am fost cu Trabantul unuia, fara probleme.Merge orice masina-frane, directie si motor sa ai.
Drum bun.

| Braunion a răspuns:

Eu am fost cu n masini, printre care si Dacia.
Depinde la ce Dacia te referi... Daca e de la Super Nova in sus si are motor de 1.4 MPI (sau mai mare) nu ai niciun stres. Daca e 1310 sau Nova trebuie sa mai faci si pauze (altfel risti s-o fierbi daca e vara)