| vladteodor97 a întrebat:

Cine a fost in Eforie Sud la Vila Marinarul in tabara scolara? Ce conditii sunt acolo? Transportul este gratuit? La pretul de 370 lei merita sa ma duc?

16 răspunsuri:
| niccamaria a răspuns:

Eu zic ca nu

| multimoak a răspuns:

Nu am fost, dar uitete la poze si iti vei face o parere proprie.
http://www.roturism.com/cazare/vila-marinarul-eforie-sud-3867.html

Cat despre transport nu stiu nimic. Ai putea sa te interesezi de la tabara cu care vrei sa mergi;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu merită! E mereu frig! Nu sunt mule conditii bune!

| Elena1234456 a răspuns:

Merita, pentru ca o sa fii alaturi de colegii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita
eu am dat 150 lei mancare transport si cazare. e naspa si mancarea e oribila. la dus. ce sa mai zic apa rece non stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu teodora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost dar unele lucruri nu sunt prea bune cum ar fi mancarea pentru că e aceeasi ciorbă in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
poti sa mergi sunt bune conditi
mancarea este foarte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am fost la marinarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost si mi-a placut transportu nu fce parte din cei 370 lei

| Tzakhe a răspuns:

Daca vrei in tabara cu scoala anul viitor trebuie sa dai 50lei prima data a doua oara restul de bani adica transportul...

| Tzakhe a răspuns:

Cateodata seara mia e si un fel de discoteca

| SloOpY a răspuns:

Am fost vara trecuta si e fffffffffffffff nashpa...mancarea e ingrozitoare (in afara de micul dejun) paturile din camere scartaie fff rau...j sunt sprijinite de bolovanilaughing)))))
de transport ce sa mai zic? era o camioneta care iti lua bagajele...mai bine le duceai in mana...iti zic sa nu te duci ca nu merita

| georgianageohd a răspuns:

Eu am fost la vila marinarul si nu doar odata am fost la fel ca si voi cu colegii din liceu in tabara si ne-am distrat super tare.Personalul super de gasca pentru noi nu a mai contat mancarea care nu a fost rea dar deh..figurile din capul nostru.Sefa(doamna tanta )cea mai buna sefa din tara asta..si chiar pot sa spun asta pentru ca in urmatoarele doua veri am fost iar acolo iar in ultima vara cred ca in 2010 am lucrat acolo impreuna cu iubitul meu george cei care au fost atunci probabil isi aduc aminte de noi.Deci daca stii sa te distrezi si sa te simti bine alaturi de colegi de prieteni nu conteaza unde esti sau dormi.pot sta si intr-un cort atat timp cat sunt cu persoane dragi stim cum sa ne distram. xoxox Georgiana

| AdrianLaurentiu a răspuns:

Am fost recent si a fost super. Mancarea excelenta si conditiile foarte bune, ma declar foarte multumit. Nu am gasit nici un bolovan sub pat si am fost fericit ca acea camioneta mi-a carat bagajul 2 km de la gara sa nu il car in mana laughing))))

| Stf_Liviu_1996 a răspuns:

Am fost la vila marinarulmia placut foarte mult nu cum zice uni transportul era mai dificil dar pana la urma am mers pe jos am atmirat peisaju muzica era super sora mea sava sa distrat cu fostul ei iubit Ionut cred ca il chemea de plaja n-am ce sa mai zic era mai buna de cat la Costinesti sau mamaia parerea mea ne adi ma arunca 2metri in sus inchiteam 2 kg de apa dara in rest a fost super misto mergeti si convigetiva singuri dna lumi era cea mai tare de acolo tigrul ii spuneam noi mai era o dna foarte drag mie o chema dna dana o iubesc asa de mult a avit grija de mine acolo sa nu ma ineacha ne adi va las va pup