| Licurici_2296 a întrebat:

Cine a fost in Egipt, Hurghada? Stiti cumva ce posibilitati sunt de a ajunge in Cairo? Am gasit pe internet diverse opinii despre preturi, dar si transport si toate sunt diferite. E chiar atat de rau cu busul 600 de km? Ar fi cu avionul o varianta mai buna? Vreau neaparat sa vad piramidele din Giza si Sfinxul si nu numai, insa si pretul e decisiv. Multumesc!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pardoncafe a răspuns:

Cel mai sigur este sa mergi in grup organizat cu agentia cu care pleci, costa in jur de 90 $.

| Licurici_2296 explică (pentru pardoncafe):

Oferta contine 7 nopti intr-un hotel din hurghada si 7 nopti pe Nil. Nu e nicio plecare in Cairo de agentie organizata. De asta imi fac griji.