| georgiana1316 a întrebat:

Cine a fost in Germania? Cum e acolo?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unchii mei si tatal meu, acum doar unchiul meu mai merge la munca acolo (lucrau in padure la taiat busteni - copaci) si din cate mi-a zis taicameu e cea mai curata tara din intreaga europa.

| alexandruvio a răspuns:

Este o tara incredibil de frumoasa,multe ornamente su curatenie niste locuitori de bun simt, o comunitate fantastica de oameni, parerea mea este ca este cea mai frumoasa tara din Europa

| crynys a răspuns:

Este cea mai frumoasa tara din Europa

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

E foarte frumos. Mai ales berlinul, sunt atatea de vizitat! Gradina zologica, mall-ul super gigantic, vei merge cu metroul love struck. Langa mall este o girafa de 3.5 m facuta doar din piese de lego.De Craciun si pana aproape de sfarsitul iernii, acolo e un paradis, totul e impodobit, prin oras poti face poze cu "oamenii de zapada". Acum de sarbatori sunt carusele, cele mai tai sunt caruselele iernii asta e denumirea lor care te duc direct in zapadalove struckIti recomand sa megi. E super! kiss

| pinky2505 a răspuns:

Eu personal nu am fost in Germania dar stiu sigur ca este cea mai civilizata si mai curata tara din Europa. este o tara super, dar este indicat sa stii limba germana. in plus poti vizita multe locuri fascinante si poti face si cumparaturi mai ieftine.big grin