| euuuuuuu6 a întrebat:

Cine a fost in Muntenegru? Cum a fost? Merita sa merg?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Eu am fost in anul 2008 in statiunea Ulcinj. A fost fain plaja foarte buna si de asemenea forte bune conditii de cazare la un pret avantajos.Preturile nu erau foarte ridicate... totusi drumul pana acolo a fost infernal: fiind toata tara numai munte drumul e in serpentine si sunt restricti de viteza multe si dese 600 dekm ia-m facut in 13 ore!

2 răspunsuri:
| cr1st1n1k a răspuns:

Este foarte frumos, curat si cu conditii bune. Sper sa iti placabatting eyelashes

| mickeye a răspuns:

Eu am fost, nu mi s-a părut cine știe ce. E o țară mică, urâtă, săracă..are plaje murdare.Decât în Muntenegru, mai bine mergi în România sau Bulgaria.