| Marynna a întrebat:

Cine a fost in statiunea Potos din insula Thassos din Grecia? Cum este acolo? Apa cum este?

3 răspunsuri:
| matadoru a răspuns:

Statiunea e frumoasa, cocheta, linistita si foarte animata.Cat despre apa pot sa-ti spun ca e foarta curata.Am facut o excursie cu feribotul si in larg, daca iti vine sa crezi, practic se vedea fundul apei, este extrem de curata, iti recomand si o baie.Si inca ceva, apa e si foarte sarata! fundita?

| Danyyyyy a răspuns:

Pai este foarte frumoslove struck
sunt foarte multe lucruri interesante de vazut...
iar apa din cate stiu eu e destul de curat.nu prea se compara cu apa de la noihappy
sper ca te-am ajutat!
succes si vacanta placuta!

| danbnz a răspuns:

Eu
Misto
Apa e uda