| SweetAngelCry a întrebat:

Cine a fost la hotel Minerva din Mamaia, imi poate da niste detalii despre el? Cum arata camerele, cum e mancarea...

Răspuns Câştigător
| ed23tm a răspuns:

Am fost anul trecut acolo.
camerele sunt destul de mici, dar confortul este mai slab.
mancarea costa banii si este foarte buna

2 răspunsuri:
| mariacool a răspuns:

Intri pe google si scrii hotel minerva - mamaia sau ceva de genu si vezi acolo site-u lor si vezi si comentariile oamenilor care au fost acolo

| Loora a răspuns:

140 camere duble standard si camere duble family (comunicante).
- restaurant, terasa, pizzerie, bar si cafenea
- piscina pentru adulti si copii, umbrele, sezlonguri
- 2 terenuri de tenis, terenuri de fotbal, baschet si volei
- sala de fitness, tenis de masa, darts, echipa de animatie
- locuri de joaca pentru copii, cinema in aer liber, disco pentru copii
- 3 sali de conferinta cu dotari complete
- parcare gratuita.
Toate camerele din incinta Hotel Minerva Mamaia sunt dotate cu: aer conditionat, internet wireless, frigo-bar, televizor si cablu, baie cu dus, tamplarie aluminiu si geam termopan, parchet, balcon.