| Ajutor12 a întrebat:

Cine a fost la odihna la Sovata? Cum e acolo?

Răspuns Câştigător
| Annnonim12 a răspuns:

Salut! Eu am fost acolo e destul de frumos, nu sunt numai romani si stilul de acolo este traditional, iti recomand sa te duci acolo daca iti place Romania...

| Ajutor12 explică (pentru Annnonim12):

Imi place mult, dar ca zona de turism?

| jamal000 a răspuns (pentru Ajutor12):

Personal nu recomand, principalul punct de atractie turistica din zona e lacul Ursu, urmat de masivul de sare.

7 răspunsuri:
| jamal000 a răspuns:

E placut, insa este recomandat varstnicilor? Lucrez in turism, ce anume te-ar interesa sa vizitezi sau ce fel de vacanta te-ar interesa, poate iti pot recomanda ceva.

| Ajutor12 explică (pentru jamal000):

Mi-a placut acolo, si as fi vrut sa intreb daca e buna ca zona de turism?

| jamal000 a răspuns:

E o destinatie pentru varstnici.ce asteptari ai de la o vacanta, lucrez in turism si poate te pot sfatui!

| cinderellaindreams a răspuns:

Mi-a placut acolo, insa uneori iti e greata sa te balacesti intr-o apa cu mosnegi, te salveaza sarea.