| ionutVUVUZELA a întrebat:

Cine a fost pe plaja vadu? ce credeti? eu spun ca e unul dintre putinele locuri care nu e populat cu hotele si cocalari.am fost acolo e pustiu dar e foarte frumos.nu te deranjeaza nimeni si dimineata se aud si valurile(zici ca e furtuna+)

2 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu cred ca tu tocmai ai transformat locul acela intr-unul plin de "cocalari" cum zici tu prin mediatizare. Daca faci publicitate acelui loc, fie si prin intrbarea asta, lumea afla si se va duce si se va umple ca si Vama Veche de tot felul de specimene

| Foca a răspuns:

Salut. Intradevar este un loc mai linistit, pe mine nu ma caracterizeaza astfel de eu m-as duce locuri, Costinesti, sau Eforie Nord.
Succes.
Ciaohappy