| ColorfullColors a întrebat:

Cine a mai fost la festivalul Sighisoara Medievala? Nu stiti daca si cei care vin pot purta costume, chiar nu vreau sa fiu singura care poarta, sau doar cei implicati poarta rochii si costume?

Răspuns Câştigător
| Tymycy a răspuns:

Eu locuiesc in Sighisoara si sincer nu am prea vazut turisti purtand costume. Poti sa ti'o aduci, apoi vezi tu...

2 răspunsuri:
| PerfectlyImperfect a răspuns:

Doar cei implicaţi poartă rochii şi costume. Însă dacă vrei să porţi şi tu nu văd care ar fi problema happy

| Romeo_7785 a răspuns:

Salut din cate stiu eu poti sa porti costum sau nu daca nu vrei