| micutaEU a întrebat:

Cine a mai fost la hotelul PARADISE GREEN PARK,sa îmi zica si mie cum e mancarea. piscina, hotelul....Va rog dau funda. Daca îmi dati si o poza va dau si vot.happy

Răspuns Câştigător
| XxDenyzaxX a răspuns:

Eu am mai fost acolo mancarea e super buna, piscina e extraordinara, avand si sezlonuri, curtea plina cu palmieri tropicali, iar hotelul arata chiar foarte bine atat in interior cat si in exterior, cu paturi mari si cu o priveliste minunata. funda:X

1 răspuns: