| MilkaFriend a întrebat:

Cine a mers in grecia la mare pe ce insula e cel mai bine si cam cat ar costa transport, cazare si vreau sa stiu suvenirurile si mancarea de acolo sunt scumpe merita o asemenea excursie pentru ca vreau sa merg din 21 august pana in 28. Funda + vot

Răspuns Câştigător
| Izza_4461 a răspuns:

Eu am fost in Palaria Katerinii. Am fost cu scoala. M-a costat 270euro transportul, cazarea, mic dejun si cina. Am facut si o drumetie pana in Atena la Acropole si m-a costat 50 euro. Mancarea e ieftina si suvenirurile la fel. Se merita. Cu toate ca mie nu prea mi-a placut. Mi s-a parut totul prea antic, strazile, cladirile, totul.

1 răspuns:
| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Pai eu am fost in grecia, dar nu pe o insula si cu masina proprie...Preturile nu sunt scumpe. Merita sa mergi. Eu de exemplu la un hotel am dat 70 de euro pe persoana pentru 7 zile.