| ellene a întrebat:

Cine e din Bacau si ma poate ajuta si pe mine? Vreau sa stiu cum ajung de pe strada Narciselor- magazinul Plus, la aeroport. Daca se poate fara taxi, ca e mai scump... un mijloc de transport in comun, ceva? Am cautat pe google earth si am vazut ca nu e mare distanta (cel putin asa pare). Astept sa ma lamuriti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Filly_6570 a răspuns:

Uite asa: urci in statia Narcisa in orice autobuz care merge spre Real si mergi doar o statie. Dupa ce cobori, urci pe straduta de care tocmai ai trecut si dupa vreo 5 min cred ca ai ajuns. Eventual dupa ce ai coborat din autobuz poti sa mai intrebi pe cineva de pe strada.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mare distanta poti merge cu autobuzul