| XxDenyzaxX a întrebat:

Cine e din Buzias Fundalove struck? (trebuie sa mai spuneti ce magazin avem care incepe cu.,, D"

Răspuns Câştigător
| AliceAlice_1500 a răspuns:

Dedemanlaughing

6 răspunsuri:
| XxDenyzaxX explică:

Nu Va mai dau inca 2 litere,, Div...,,

| XxDenyzaxX explică:

Bai Dudaismy daca eu nu am ce face de ce imi strici chefu...

| MeeeMeee a răspuns (pentru XxDenyzaxX):

Draga Denisuka33, eu nu am zis nimic ca nu ai ce face sau alte chestii d-astea, da nu mai pune intrebari de genu asta : ce culoare are bluza mea sau ce fac ak etc... nu am zis de tine da in general TPU inseamna sa ne ajutam reciproc nu altele... Daca te-am suparat uite imi cer SCUZE. Dar incearca sa pui antrebari legate de scoala si alte chestii. Ok poate am exagerat da mi-am cerut scuze. Stii exista foarte multe intrebari. Spre exemplu poti sa intrebi diferiti oameni ce muzica asculta si care este cea mai frumoasa. Dupa ce primesti raspunsurile poti asculta melodiile si alegi raspunsul potrivit. Eu ti-am dat un exemplu de intrebare. OK poti face si cum vrei tu si intrebarile astea sunt ok. Scuze pentru. acea chestie

| XxDenyzaxX explică:

Raspunsul e Divertis

| MeeeMeee a răspuns:

Ce intrebare naspa...
of Doamne ai grija de acesti oameni...