| UserulAnonim a întrebat:

Cine este din Bucuresti si cunoaste va rog sa imi spuneti cat costa sa vizitezi Palatul Cotroceni?
Daca vreau doar sa fac poze cu telefonul (cu Palatul/Muzeul) din Curtea Exterioara, costa 10 lei? Sau nu costa nimic? Va rog un raspuns, pe site nu prea am inteles daca am nevoie de programare sau nu.
Si totusi daca vreau sa intru in muzeu dar NU vreau tur ghidat, ci doar sa vizitez sa fac poze cu un prieten, cat ma va costa? Si pentru asta am nevoie de programare?
Cel mai precis raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ce nu intelegi foarte exact de pe site unde scrie mare si lat ca iti trebuie programare cu cel putin 48h inainte?
http://www.muzeulcotroceni.ro/
PROGRAMĂRI VIZITE TELEFONIC: 021-317.31.07, LUNI - VINERI 9:30 - 16:30
da telefon acolo si intreaba si de pret

| Yuoia a răspuns:

Uite si tot felul de tarife: http://www.muzeulcotroceni.ro/viziteaza/vizitare.html
mentionandu-se: interzis (foto/video) in curtea interioara.

| UserulAnonim explică (pentru Yuoia):

Nu vreau sa fac poze in curtea interioara, ci in cea exterioara

| Yuoia a răspuns (pentru UserulAnonim):

Ai citit ce ti s-a dat?