| Miryam a întrebat:

Cine este din orasul Targoviste si mi-ar putea spune cu ce mijloc de transport in comun ajung de la autogara pe strada Revolutiei sau oricum in zona si de unde trebuie sa iau acest autobuz(sau altceva). Help please ca am mare nevoie de ajutor. Ofer fundita celui care chiar ma ajutat.:*

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Http://www.aitt.ro/orarul_traseelor.html

Apoi frumos cu harta targovistei pe strazi, pur si simplu vezi care e mai apropae de care, de la autogara incepand si combini. Sper sa ti iasa, daca nu te ajut eu cu placere ma orientez bine pe harta :)

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat