| anais13 a întrebat:

Cine îmi poate aproxima pretul unui bilet de avion spre Palermo cu plecare din București?
Voi găsi un preț acceptabil dacă îl cumpăr cu o luna înainte?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Preturile pot varia in marja foarte larga (chiar si de 10 ori sau mai mult) in functie de companie, clasa de transport si perioada cu cat cumperi inaintea zborului.
Daca cumperi anticipat cu cateva luni, poate dai si de bilet on jur de 50 euro. Trebuie sa cauti pe site-urile companiilor.

| GdX a răspuns:

Poti intra pe site-ul asta: www.momondo.ro si iti alegi destinatia de zbor. El cauta bilete la toate companiile aeriene plus la agentiile de vanzare bilete. Iti arata si pe alte zile care sunt preturile. iti poti selecta plecarea in functie de pretul biletelor. Spor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zecile de site uri care îți calculează bilete de avion îți pot aproxima

| gheorghe699 a răspuns:

Categoric da, dar indicat ar fi sa intri pe site sa cauti.