| April27 a întrebat:

Cine imi poate da hoverboard (costa 60 gems)ma ajuta cineva? ma cheama miley27 pe ourworld va dau fundita daca imi dati pls...

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Nu o sa iti dea nimeni oh go on
Dar ai putea sa faci tu ceva ca sa castigi gemswinking
Cum ar fi sa intri pe blogul lui last cookie si vezi ca acolo e un concurs de clipuri cu ow si premiul 1 primeste ce vrea de 100 de gems 2 de 75 si 3 de 50.
Sau pe blogul cereal killers in fiecare saptamana daca faci un scor record la 1 joc primesti 100 de gems.
si sa nu uitam ofertele de pe ow.
Succes.\

| alinutaalinuta1999 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Imi poti explica si mie despre procedeu?

5 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Da strange gems fato, in3 saptamani daca strangi poti sa; ti iei unu

| Sweet_5611 a răspuns:

Esti hipioata rau pastreaza-ti gemsi nu mai bate atata camp...Nu-ti da nimeni asa ceva! tonguetongue

| Sweet_5611 a răspuns:

Cine vrea numele meu de ow ( ourworld ) Este: oO Alinutza Oo