| alexandra63 a întrebat:

Cine imi poate spunde cum este la Hotel Onura Kusadasi, Turcia? vreau sa aflu parerile voastre daca merita mers si este comvenabil cum este personalaul si conditiile multumesc mult puteti sa-mi ziceti pe mess id alex.ac_milan multumesc funda big grin

Răspuns Câştigător
| Katherineeeeee a răspuns:

Http://www.aventur.ro/Kusadasi-Turcia-hotel-Onura.htm -hotelu in sine cu tarife pe anul asta
http://amfostacolo.ro/....../hotel.php impresiile lumii

FUNDISSA?>>pls?

2 răspunsuri:
| darkelf45 a răspuns:

Du-te fara a te gandi ca dai bani degeaba. daca ai posibilitatea du-te! cu 50, 60 de euro.parca asa era mananci de nu mai poti si bei de te i-a ambulanta, plus cai de 5 stele.du-te

| alexandra63 explică:

Ma refer pareri din 2010 2011 destul de recente