|

Cine imi poate spune ce as putea face in Franta? stiu ca am mai intrebat ceva asemanator, dar as vrea sa stiu si ce as putea face acolo? nu am nici o idee, multumesc pentru raspunsuri, dau fundita

6 Raportează Evaluează
6 răspunsuri:
| a răspuns:

Intrebare confuza. Vrei sa mergi in calitate de turist sau sa muncesti?

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Daca ai de gand sa mergi in franta Paris de exemplu intr'o exursie (vacanta) ai avea multe de facut. Sa vizitezi turnul eifel ( ca sa ajungi la turn trebuie sa iei mertou pe linia 6 dar cel mai sigur iei o brosa de la ghiseele de informati din metrou si te uiti. Poti sa vizitezi pe zi Pigalul unde se afla MonlaRuj sa faci poze chesti si apoi seara sa mergi intr-o discoteca indicat la ForisPigale e peste drum de MonlaRuj e supe.ar mai fi arcul de triunf si multe alte chesti. Sincer e foarte misto daca vrei potoi sa te uiti la cateva poze http://octavado.hi5.com eu am fost de 5 ori la paris:

| a răspuns:

Am fost in urma cu doi ani in Franta si chiar mi-a placut. Iti sugerez sa vizitezi Turnul Eifel, Disneyland, castelele de pe valea raului Loara, Luvru si iti sugerez sa faci o croaziera pe Sena.

| a răspuns:

Eu am fost ca turist acolo, si a fost super, ai ce vedea : turnul eifel, castele, Louvre, Champ Elisee si multe altele

| a răspuns:

Poi ce vrei sa faci sa o vizitezi? sau sa lucrrezi acolohee hee?

Daca vrei sa vizitezi ai multe big grin... colegii mei au fost acolo si nu s-au plictisit :dhee hee

| a răspuns:

Franta este o tara minunata si merita foarte mult sa o vizitezi, acesta fiind cel mai important lucru pe care ai putea sa-l faci.happy