| yuli101 a întrebat:

Cine imi poate spune cum ajung de la Gara de Nord, Bucuresti, la Medicover Victoriei, situat pe str.Grigore Alexandrescu? Nu as dori sa iau metroul, ca mi-e frica ca o sa dureze pana il gasesc eu. Daca se poate, spuneti-mi va rog linii de mijloc de suprafata, si cat mai repede, am nevoie maine. Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Bulgaria a răspuns:

Pai de la gara de nord o iei pe calea grivitei pana dai in strada Buzesti se lucreaza acum pe ea este imposibil sa ratezi zona, cum ajungi la calea grivitei intersectie cu buzesti faci stanga si mergi inainte pana dai in piata victoriei, in victoriei faci dreapta si o iei paralel cu pasajul si la prima straduta faci dreapta si dai in strada grigore alexandrescu. 15-20 de minute de mers pe jos
Pana una alte alege un Sejur Bulgaria www.Bulgaria-all-inclusive.ro

1 răspuns:
| Tavy100 a răspuns:

Daca nu te descurci cu metorul cel mai simplu chemi un taxi si ii spui simplu '' La Gara de Nord'' si ajungi fara probleme