| andy_3924 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie cateva locuri interesante in care sa fac Revelionul?
Voi pe unde il petreceti?

Răspuns Câştigător
| BaronVonBavaria a răspuns:

Buna Andy!
Poi depinde de ce vrei si tu eu iti recomand cateva locuri intresante
Oslo ar fi unu dintre locuri dar iti dau un pont sa iti iei ceva bani cu tine pentru ca Oslo ii cel mai scump oras din Europa
In Grecia ii foarte intresant
Germania o se te distrezi bine acolo iti zic euwinking
Acu tu decizi eu doar tiam indicat niste locati.
Bye

6 răspunsuri:
| Dutzulescu a răspuns:

La Viena sa stii ca pentru un cuplu e destul de acceptabil.Anu' trecut a fost pentru 3 zile 300 Euro absolut tot: cazarea la hotel, masa de revelion, drumul pana acolo, etc.

Stefan
| Stefan a răspuns:

La Poiana Brasov, o statiune a sporturilor de iarna cu renume international, unde se poate petrece revelionul in conditii excelente, dar cu rezervari din timp.

| mgtow a răspuns:

Eu il fac acasa cu playstation 3 macar stiu ca o sa fiu singur, Du-te in brasov ca e frig acolo

| AndrogynBeauty a răspuns:

Îţi recomand Madridul...nu e nici foarte frig şi e super distracţie!

| Lora a răspuns:

Eu sunt in Paris insa nu vreau sa petrec aici revelionul ar insemna sa fiu departe de cei dragi, imi doresc sa il petrec in Grecia alaturi de familia numeroasa.

| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Intro grota a satanistilor...