| skate19 a întrebat:

Cine imi spune si mie cat costa un drum din Bucuresti in Ipswich ( Anglia )? Cu avionu' big grin

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ipswich nu are aeroport din cate stiu eu, e un oras mult prea mic. In schimb poti lua un avion pana in Londra si de acolo sigur vei gasi un tren.

Biletul pana la Londra variaza doar DUS de la 100 euro pana la 500 euro depinde cand il cumperi, ce companie aeriana alegi samd

1 răspuns:
| larissa06 a răspuns:

Depinde de data, tip bilet (dus/ dus-intors), daca e dus-intors depinde de nr de zile dintre plecare si intoarcere, compania aeriana, bagaj etc.
cel mai bine arunca o privire aici:

http://esky.ro
sejur placut!:)