| Caataa a întrebat:

Cine imi zice cum imi fac viata cea rosie sa fie mai lunga la gta san andreas fara parole.

14 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Incearca sa faci tratament la Tusnad sau Sovata!

| Caataa explică (pentru Maomau):

Unde sa fac ca nu stiu

| DeidaraXR1 a răspuns:

Trebuie sa joci. Jocul pe parcurs ti-o face mai lunga(adica misiuni). Daca nu vrei sa joci poti trage de pe net un savegame.

| Kosmin19 a răspuns:

Faci misiuni, si asa iti va da si respect si viata si ce-ti mai da ei acolo.happy

| Beretta a răspuns:

Fa misiunile de paramedic, parca daca faceai la lvl max iti dadea viata full

| FlashGun a răspuns:

Faci toate misiunile de la ambulanta

| MishalufLv a răspuns:

HESOYAM - Viaţă armură bani sau BAGUVIX - Viaţă infinită

| GreenHouseEnquieries a răspuns:

Trebuie sa te duci la pizzerie sau la orice magazin cu mancare si sa mananci e foarte simplu

| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Trebuie sa faci misiunea cu ambulanta apoi iti va crete banda de la viata.

| IonutBaws a răspuns:

Misiunile la inceput nici eu nu stiam cum dupa am aflat faci misiunile.

| Crisboss1234 a răspuns:

Eu folosesc coduri ca hesoiam

| octavianm2000 a răspuns:

Inoti.

| octavianm2000 a răspuns:

Inoti.

| 12311213 a răspuns:

Daca ai bani multi du-te si cauta un automat si da pe tasta space sau du-te si daca vezi un om si o taraba unde trebuie sa te bati cu acumite masini si sa le inpusti. dupa ce ai terminat cu masinile ai iesit afara si acolo sunt standuri.du-te la ele si stai in rotundu rosi. daca ai pagina de facebook putem vorbi acolo. sper ca o sa iti fie de folos informatile mele.pagina mea de facebook se numeste vasile acujboaie.trimiteti cerere si va ajut cu gta san andreas.va multumesc pentru ca mati ascultat.