| voiosul25 a întrebat:

Cine imi zice o locatie super de vacanta?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

New york

| pietrean a răspuns:

Depinde ce varsta ai(nu am vazut anul nasterii in "profil"), ce distractii cauti, de ce suma de bani dispui.
Eu merg mereu in Bulgaria, unde gasesc oferte dupa placul meu si cu un buget rezonabil.

| voiosul25 explică (pentru pietrean):

Am fost acolo e super tare Nisipurile de aur!

| pietrean a răspuns (pentru voiosul25):

Din toate statiunile in care am fost, prefer ALBENA:curat, verdeata multa, liniste, mai aproape de Romania.Anul viitor, in vara, merg a treia oara, dar mereu la alt hotel.In Nisipuri,cam multa galagie, mizerie intre hoteluri(se tot construiesc altele), cam ca in Mamaia, cu diferenta, ca la noi nu se prea investeste in nimic.

| Danzell a răspuns:

In Romania?

| voiosul25 explică (pentru Danzell):

Ma tot chinui sa gasesc Romania da nu o gasesc ma poti ajuta?

| Danzell a răspuns (pentru voiosul25):

Ce anume nisipurile de aur? e mai la sud de Romania. la bulgari. in Albena parca

| pietrean a răspuns (pentru Danzell):

O simpla indicatie(deoarece nu-mi dau seama dupa felul cum ai raspuns):la sud de Romania este Bulgaria.Prima statiune mai mare,este Albena(inaintea ei mai sunt trei),apoi vine Nisipurile de Aur,Sunny Day,Sfantul Constantin si Elena,Varna,Obzor,Sveti Vlas, Elenite, Sunny Beach, Nessebar, etc.

| Danzell a răspuns (pentru pietrean):

Da pardon nu am fost la bulgari si asta era singura statiune care o stiam tongue

| FoundYouLover a răspuns:

Sinaia

| voiosul25 explică (pentru FoundYouLover):

Stai sa ghicesc tu locuiesti in Sinaia! thinking laughing

| AnonimaSecretá a răspuns:

In ****...

| Marius511 a răspuns:

Poiana Brasov.

| Marius511 a răspuns:

Grecia, Ouranopolis daca e sa fie in afara. Nu vei regreta.

Răspuns utilizator avertizat