| iuliana21 a întrebat:

Cine ma ajuta cu cevaa numere de telefon pentru o gazda buna in costinesti...multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| cutie a răspuns:

Nu se poate cum vrei ca noi sa stim ce numar de telefon are o gazda de a ta in costinesti?!

| ioana_1851 a răspuns:

Iti spun eu. dar pe mess ca noh nu pot sa dau asa numarul. YMlove struckzerogradat

| annz a răspuns:

Daca vrei iti spun. vila ana maria din costinesti... e situata km la 200 m de plaja.( plaja se vede de akl) e super frumix vila.iti sugerez sa intri pe google la vila ana maria, costinesti si vei gasi ...pretul ( nu mai vb) e acceptabil pentru niste conditi super bune+ aer conditionat happy big grin am fost akl.si au si o parcare maree + camere cu bai cu apa kalda nonstop!