| MariaCirnu a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cazare in regiunea leioa Spania?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Http://goo.gl/W5Z5ou
Ai doar un hotel (bun) în oraș (NH La Avanzada, preț mediu 50 €), plus o mulțime prin împrejurimi.

| MariaCirnu explică (pentru mihai69):

Multumesc pentru raspuns. Sederea mea va fi de 2 luni, m-ar fi interesat la o familie care sa primeasca in gazda cotracost, indiferent daca sunt romani sau spanioli.

| mihai69 a răspuns (pentru MariaCirnu):

Cam greu să găsești răspuns aici la o asemenea dorință. Ar trebui să ai pe cineva acolo, care să știe piața... Îmi pare rău că nu pot ajuta mai cu folos...

| MariaCirnu explică (pentru mihai69):

Mersi

| christos1234 a răspuns:

S-a inventat de curand un site un poti gasi cazare oriunde in lume : cazareonline.ro