| bl00ndutza_9824 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un nr de tel pentru cazare in mamaia big grin?

Răspuns Câştigător
| ionika a răspuns:

Uite suna la numarul acesta de tel 0764283046 si zi ca tea recomandat cineva care a mai fost pe acolo si vezi ca este o femeie si o cheama ioana

6 răspunsuri:
| ionika a răspuns:

Ce imi faci?>

| ionika a răspuns:

Fata da-mi si mie id tsu plz

| dy a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si noi acum o luna! Una aranjezi si alta gasesti acolo. Daca vrei, dupa multe cautari, noi am stat linga stadion (intre Constanta si Mamaia, conditii super, ff curat, A/C, plasma, etc.adresa site:http://www.turistinfo.ro/constanta/cazare-constanta/vila_lylla-c39421.html

Răspuns utilizator avertizat
| dragosh a răspuns:

Daca vrei iti dau nr meu de tel si pot sa te cazez la minehee hee...glmlaughing