| xfy1055 a întrebat:

Cine ma poate ajuta nu mai am loc de munca si cred ca e singura solutie de a trai... multumesc anticipat! Pentru tot timpul anului ofer "Cazare " : pentru 1-4 turisti, in apartament recent renovat si amenajat, situat in centrul statiunii Covasna, bloc, parter, decomandat max 4 locuri, tot confortul, incalzire centrala, garaj posibilitati de tratrament mofetic si bai carbigazoase in bazele din apropiere, se ofera plimbari cu autotursm prin imprejurimi. inf 0722235066 SCUZE DE DERANJ!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.anofm.ro/40_locuri-de-munca-vacante Dumnezeu sa te ajute. Pui Covasna la motorul de cautare si apar multe oferte de munca.

| xfy1055 explică (pentru mgtow):

La 57 de ani bolnav de diabet si alte afectiuni, nu ma mai ia nimeni... am incercat toate posibilitatile! eutanasierea poate, multumesc mult. rose

| mgtow a răspuns (pentru xfy1055):

Doamne fereste, nu te gandi la eutanasiere ci fii optimist mai omule, eu anul viitor vreau sa ma bag ca sofer pe TIR (voi avea 21 de ani) stiu ca vor cu experienta dar ma rog la Dumnezeu in fiecare noapte si gandesc pozitiv ca asa va fi sa gasesc o firma care ia soferi incepatori. Roagate si tu si fii optimist asa ai sa gasesti ceva, sanatate si toate bune.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xfy? incearca si tu liber profesionist.sunt femei singure care au nevoie de ajutor.o instalatie sanitara,o usa de reparat, o priza de schimbat, o gaura de dat in pereti.e greu de tot.pe noi cu experienta nu ne mai ia nimeni.astora tineri li se cere experienta,si daca-i angajeaza isi bat joc de ei,nu le dau banii, sau bonurile. urate vremuri si urati oameni, corupti de banul muncit de altii.succes.si curaj.eutanasierea nu e o solutie.ai un loc sub soare, o pensiune, cat de cat.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa spunem ca tu trebuie sa lucrezi undeva dar te gandesti ca vei primi banii tarziu si te plateste prost logic, daca gandesti pozitiv si zici ca o sa ai salariu bunicel cu un patron cumsecade vei avea parte de acel noroc. E normal ca lumea la cat de trista e are parte dde probleme si la servici, incearca sa fii optimist in orice situatie si vei vedea ca si in Romania viata e frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agentule? optimismul tine pana cand te lovesti de doua trei zile muncite la diferiti patroni de genul amintit,ca perioada de proba timp de doua luni trei membri din familie,fara nici un ban. dint-un singur salariu cat crezi ca poti trage, sa platesti facturi, si sa pleci la treaba patru insi? sincer eu pana sa ma gandesc la eutanasiere imi cumpar sau imi fac patru bate de basseball.si pana oi face saltul cel mare, tot trimit cativa mesageri de astia smecheri sa-mi anunte sosirea, si sa-mi organizeze un comitet de primire.e bun optimismul tau.esti tanar ai timp,nu-ti trebuiesc decat un loc de munca o debara cu un pat, e buna si cabina camionului, si cam atat.la adulti familisti e ceva mai complex.asa ca ...ai grija daca -ti scapi pantalonii in jos repede, sa nu iasa cu ochi.e mai greu atunci.succes,bafta,si sanatate.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc, asa ziceam si eu la cei care au familie o duc mai greu ca platesc mai multe chestii, mancarea, etc. Eu fiind singur nu am de ce sa ma plang dar va spun din nou si incercati ca o sa dea roade, ganditi pozitiv chiar daca va aflati intr-o situatie grea si veti scapa din ea ganditi-va ca se va rezolva cu bine caci frica intr-o stare mult mai rea va baga, sa auzim de bine si cu Dumnezeu inainte.

| xfy1055 explică (pentru mgtow):

Deci... Cu Dumnezeu inainte, dar pana la Dumnezeu tot cu oamenii faci ceva... eu am renuntat!

| mgtow a răspuns (pentru xfy1055):

E important sa ai speranta atat timp cat traiesti, ai un ID sa vorbim acolo?

| socaciudaniel a răspuns:

Locuri de munca gasesti si pe http://www.joburi-online.ro

| IliesP1 a răspuns:

Castiguri din prima luna!

100-285 de euro lunar!
Cautam urgent colaboratori care vor sa castige 100 de euro lunar (part-time) sau 285 eurolunar (full-time), acum, din prima luna! Oferta este pentru toate localitatiletarii. Lucrati in timpul liber sau full-time, la alegere. Activitatea este foarte usoara. Cerem si oferim seriozitate maxima!
Pentru mai multe informatii, solicitati acum detalii unuia dintre membrii echipei noastre, la una dintre adresele noastre de email: paulilies69@gmail.com