| iadrian a întrebat:

Cine poate să-mi dea un sfat despre o excursie? Eu și clasa vrem să mergem la Durău și fiecare trebuie să vină cu o ideea despre o drumeție. Mă poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De la Durau te poti duce in drumetie la Cabana fantanele sau pe varful Dochia! Este foarte frumoasa zona! Mai ai si lacul Bicaz cu cel mai mare baraj din tara acolo! Tot in Durau ai Schitul Durau. Aveti ce vizita. bafta!

1 răspuns:
| MissLaura a răspuns:

Pai puteti merge la cascada Duruitoarea,este frumos, am mers si eu in clasa a VI-a(acum sunt intr-a VIII)oricum, ai ce vedea...cum a zis si Nelu...