| Eriana a întrebat:

Cine poate sa-mi recomande locuri frumoase pentru camping? As prefera sa vb din experienta adica sa fi fost acolo.

De asemenea, as prefera camping intr-un spatiu liber nu gen in curte la pensiune.

Multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HappyDay a răspuns:

Dar de ce nu la curte la pensiune? tu stiii ce frumos era acolo unde am fost eu? [am venit ieri]
Are in spate o curte maaaaaaaare, cu scaune si masa,cu terasa afara fix langa pensiune, multe flori, etc.
Si in plus, am facut si gratar acolo, si a mers foarte bine.Ai si loc unde sa bagi masinile[daca ai mai multe, ca eu am fost cu 2] ....de ce nu a-r fi frumos la pensiune? big grin