| ANTONIA2012mov a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna unde este locul ideal sa mergi in vacanta de vara? Eu vream sa-mi iau bilete in Turcia dar mi-a zis o prietena ca nu e prea frumos acolo.atunci unde sa ma duc? astept raspunsul vostru

Răspuns Câştigător
| cuib a răspuns:

Agya Napa - Cipru, daca-ti permiti o sapt. acolo n-o sa regreti

| ANTONIA2012mov explică (pentru cuib):

Chiar vream sa-mi iau bilet in agya napa dar mi-a spus prietena mea ca nu merita dar acum ca mi-ai zis chiar o sa-mi iau acel bilet multumesc frumos

| cuib a răspuns (pentru ANTONIA2012mov):

Este frumos, distractie cat cuprinde, cluburi deschise seara de seara, vinerea si duminica, parca, la Nissi beach au Foam Party, apa super curata, scuba diving daca esti pasionata, bunji jumping, diferite sporutri nautice.
In schimb nu ti-as recomanda sa mergi in August, este foarte cald

6 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Grecia merita vazuta! Preturile sant bune eu merg de 2 ani in statiunea Paralia Katerini--de acolo sant organizate excursii in Atena, Muntele Olimp, insula Skiatos, Meteora----pret excursii intre 15 - 40 euro---biletul pentru 7 zile transport si cazare vila 3*** 120 euro in iunie si septembrie -temperaturile sant in aceasta perioada 25-30 grade--- vara 225 euro--(in camera este posibilitate de pregatit hrana- aragaz, vesela)-magazinele sant in zona--preturi acceptabile---sau la restaurant 3 euro mic dejun cina 7 euro.

| epurasu a răspuns:

Pot sa spun ca in iulie poti participa intr-un circuit--Venetia,Milano,Coasta de azur(italiano-franceza),Nisa,Monaco,Monte Carlo,Mont Blank,Geneva,Lauzane,Berna, Insbruk, Viena, Budapesta---transport autocar, 7 cazari hotele 2 si 3 ***, mic dejun---350 euro. Eu am fost anul trecut toamna acum merg din nou vara a fost super. Daca te intereseaza eu o sa-ti dau adresa firmei.

| DEBrown a răspuns:

Nu e frumos in Turcia? Daca te duci la un hotel de o stea nu e, alege unul de 4-5.
Desi o locatie superba ar fi Egipt-ul.

| ANTONIA2012mov explică (pentru DEBrown):

Multumesc foarte mult