| Cookieh a întrebat:

Cine stie care este peioada cea mai buna pentru a prinde oferte foarte bune la bilete de avion? Si atunci cand sunt, se gasesc cu plecare peste o perioada lunga de timp? Eu vreau sa gasesc o oferta pentru inceputul luni ianuarie, spre Hannover, Germania, cu plecare de oriunde din tara. Vreun sfat, va rog?

5 răspunsuri:
| yoyuly a răspuns:

Primavara

| Lora a răspuns:

Oferte nu stiu, dar stiu ca daca il iei cu mult timp inainte de a pleca il cumpri la un pret foarte foarte ieftin decat daca il lasi pana in ultimul moment.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Bine'nteles ca se gasesc cu mult timp inainte, acum depinde, dar eu sunt sigura ca vei gasi pentru ianuarie.
Cu cat iti faci rezervarea mai aproape de zbor, cu atat e mai scump. Deci daca incepi de p'acum, ar trebui sa fie mai ieftin.
Succes happy

| denismaria92 a răspuns:

Iarna sunt, clar, cele mai bune oferte pentru bilete de avion.

| Choco a răspuns:

Nu stiu care e perioada cea mai buna dar cred ca primavara... ca sa fie cat mai ieftin biletu e bine sa il cumperi cu 6 luni inainte... daca vrei sa pleci in ianuarie cel mai bine ar fi sa il cumperi cat mai repede pentru ca daca nu se scumpeste tot mai tare. bafta :*