| claudya a întrebat:

Cine stie care sunt preturile ce se percep in luna iulie pe litoral in Mamaia la particulari/apartament...

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

In luna iulie e plin sezon(15 iulie-15 august)...eu am lucrat la o vila si luau 1milion la camerele de la parter si pana. ntr. un1 milion jumate la etaj...
mai bine incearca in alta perioada sau hotel k atunci este foarte scump

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 mil pe noapte, 1 mil jumate pe noapte.Depinde de om.Asa era anul trecut in aceeasi perioada. Dar de ce nu incerci la hotel? e cel mai convenabil.