|

Cine vrea zapada aceea de pe timpul bunicilor?:XEU SIGUR CA DA!:X

11 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Cine nu vrea? big grin :X
Dar s-au dus vremurile bune sad... se schimba clima din cauza incalzirii globale, etc straight face...

10 răspunsuri:
| a răspuns:

Eu as vrea macar cate nopti si zile cum e aici in filmuletu asta :))

http://www.youtube.com/watch?v=vxVChZK8VMU

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Eu nu vreau pentru ca doar pentru copii e misto pentru adulti e nasol si rau de tot.Incurca circulatia si e foarte mult de lucru cu dezzapezirea.Nu pot ajunge salvarile la timp etc.

| a răspuns:

Vreti zapada? Haidati in Maramures! Avem zapada cata vreti, si partii de schi avem, si horinca sa nu va fie frig... Craciun ca la noi in Maramuresul Istoric nu gasiti nicaieri!

| a răspuns:

Asta imi aduce aminte de o replica din ''Viata cu Louie''laughing:

''Desi erai lovit cu bulgarele in ureche tu schiopatai. Dar tata stia ce se petrece: De ce schiopatezi Louie? Te`a lovit un bulgare in ureche?''

uite ceva de pe vremea bunicilor pe care ni-l dorimlaughing.

| a răspuns:

Mi-a zis mama ca atunci ajungea zapada pana la stalpi:X, ce super, normal ca vreau.

| explică:

Vroiam sa o pun la timp liber nu la turismlaughingsi la intrebare era eu sigur ca o vreaulaughing:X

| explică:

1x0= nu stiubig grin stai sa imi iau calculatorulbig grince copil prost... daca am pus o intrebare care nu iti place sau ti se pare ca nu e pentru IQ tau de mel(adica 10 ca atatea sunt din oficiu)...MORIbig grin

| a răspuns:

Cit face 1x0=?

| a răspuns:

O da..., pacat ca am crescut, pacat ca numai cred in Mos Craciun, pacat ca viata nu e asa cum credeam eu ca o sa fie, oamenii nu sunt nici ei asa cum credeam eu pe vremuri, si cel mai dureros e ca pentru a imi indeplini visul e mult, mult mai greu decat credeam, si pacat ca, unii dintre noi nu au ce sa manance, sa numai zic de bani de lemne si altele...

| a răspuns:

Adica l; a ce te referi?
Ca era multa sau ca era frumoasa? Oricum si eu as vrea sa fie ca atunci!