| CristinaAlice466t a întrebat:

Cineva caruia ii place Egiptul? Care sa fie indeajuns de documentat incat sa poata discuta cu mine despre Egipt? Iubesc Egiptul, si nu multa lume intelege cand vorbesc despre el, si as vrea sa am cu cine discuta. Contactati-ma pe facebook. https://www.facebook.com/christinacici99

5 răspunsuri:
| MorganaM a răspuns:

Nu vreau sa spun ca sunt foarte documentata, dar am cautat pe internet intr-o zi locuri din lume periculoase pentru femei, si de exemplu in Egipt, femeile care merg pe strada sunt hartuite de barbati care le cer saaiba cu ei relatii intime si nimeni nu se baga sa le salveze. Altii chiar le iau cu forta si nimeni nu face nimic.
Situatia e asemanatoare si in India... Daca esti fata, mai bine nu mergi in Egipt, avand in vedere aspectele astea.
Tu stii mai bine, dar nu as vrea sa patesti ceva fiindca nu ti-a spus nimeni despre asta...

| Drolja a răspuns (pentru MorganaM):

Staţi acasă. Punct.
Plictisitoarelor!

| MorganaM a răspuns:

Poate tie ti se pare palpitant sa incerci ca scapi de violatori, dar mie nu...

| Drolja a răspuns (pentru MorganaM):

Violatori sunt și la periferia orașului tău.

| MorganaM a răspuns:

Da,dar nu umbla mii de ei in oras, la orice ora din zi si din noapte sa traga de mine sau chiar sa ma ia pe sus...