| Sorin_Dumitru_1968 a întrebat:

Cineva de pe aici care ati fost in Dubai....imi puteti vinde un pont legat de vreme, taxe, preturi, locuri de vizitat...etc?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am avut un var care a mers acolo pentru proiecte legate de energie solara panouri fotovoltaice sau cu eolienele. Vremea e naspa vara te arzi direct. Trebe sa fi magnat ca sa mergi acolo, e un loc plin de multimilionari, nu vezi politia are masini de lux care rezista cateva ore cu un plin daca o calca tare. Ghid turistic online pentru vizita.

| Bizon95 a răspuns:

Vremea e desertica, nu esti inauntru cu AC, TE COCI
preturile sunt nebunie
iar la sfarsitul zilei e islam, deci, trebuie sa cauti serios ce poti si nu poti sa faci
si poti sa incepi de aici:

https://dubai.mae.ro/node/177