| nicol77ops a întrebat:

Clasa noastra a ales sa faca o excursie. C imi propuneti? Unde am putea merge? Vrem ceva ieftin si ceva super.Am spus ieftin caci sunt din jud. Galati si nu vreau drum lung. Anu trecut am fost la vulcanii noiorosi.

Răspuns Câştigător
| lala178 a răspuns:

Eu am fost in generala la Targoviste, la Cetate si la gradina zoologica. http://www.iturism.ro/......zifoto.php

3 răspunsuri:
| Maria_7245 a răspuns:

Bunabig grin
Un loc minunat mi s`ar parea a fi la Intorsura Buzaului
Este cel mai frumos loc din tara pe care l`am vazut euhee hee
:*

| morion a răspuns:

Poti sa vi in brasov e cel mai super oras nu stiu cat de ieftin e transportul dar merita ai multe de vizitat

| nicol77ops explică:

Acum fetelor as da funda da cred ca toate locurile sunt super