| Smolbean a întrebat:

Credeți că până în toamna se vor redeschide granițele pentru UK, respectiv Irlanda?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

In toamna guvernul englez doreste sa reintroduca restrictiile de izolare, pana in vara 2022 cand au zis ca se termina pandemia totul merge in sus si jos cu oscilatii. Daca vi cand e pandemie stai la hotel in izolare si platesti 300 / 1000 lire cam asa costurile de cazare

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In ce sens sa se deschida granitele?
te referi la restrictia impusa de pandemie, sau la faptul ca UK-ul a iesit din UE si nu se mai poate intra decat cu viza?

| SociopatuI a răspuns:

Ne intrebi pe noi romanii despre situatia ta din UK? Am trait s-o vad si pe-asta!

| darrio2007 a răspuns:

Sunt inchise granitele? Nu stiam.

| Smolbean explică (pentru Violleta2022):

La restricții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naiba stie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Smolbean):

La intrebarea asta nici cei din UK nu pot raspudne, fiindca regulile se pot schimba de la o saptamana la alta, in functie de cum cresc numarul de infectari.