| danutzza a întrebat:

Crezi ca in franta sunt mai multe lucruri frumoase decat in italia ce parere ai tu?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da draguta. in franta sunt mai multe lucruri frumoase decat in romania, da italia are mai multe decat germania care e egala cu romania, si putin mai multe decat in anglia, da norvegia sa vezi e prapadenie de frumuseti nu ca in olanda unde nu-s decat lalele si noua ne place liliacul si iasomia. tie iti plac florile?

| ionnik a răspuns:

ITALIA SUCKS.idiotii stiu numai sa ne faca tigani straight face
franta e tarewinkingai ce vedea

| anaid a răspuns:

Mey mie mi se pare ca in amundoua tarile ai ce vedea, Franta e tare din punct de vedere turistic dar mie una imi plac foarte mult magazinele din Italia.Asa ca nu asi putea alege intre aceste 2 tari cred ca asi merge in ambele:d oricum nu e mult din Italia pana in Spania...

April
| April a răspuns:

Locuri frumoase sunt peste tot in lume caci sursa frumusetii este in ochii celui ce priveste. Mie, de ex, imi plac grozav pajistile inflorite de pe Ceahlau... Dar daca vrei niste pareri cred ca in Franta merita sa vezi castelele de pe Loire sau vestitele muzee din capitala tarii, iar in Italia eu as vrea sa urc pe Vezuviu(aud ca ascensiunea e posibila)...

| alexandra_1780 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia. e frumos in ambele locuri dar eu aleg franta

| SweeTLemon a răspuns:

Nu stii ca se spune ca Franta e orasul indragostitilor? Si italia e frumoasa si ai ce sa vizitezi dar totusi Franta... :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lusser! daa!