| Annitu a întrebat:

Cu ce mijloc de transport rutier as putea sa ajung din constanta la costinesti?sad

multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Maxi taxi, faci dreapta cand iesi din gara. oricum auzi soferii strigand. e 6, 5lei biletul pana in Costinesti. Si ca sa te intorci in Constanta, poti sa iei un tren (din acelasi loc de unde te lasa microbuzul) si e 3, 5lei biletul. Distractie placuta!

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cu...autobuzul happy

| nellyneliana a răspuns:

Cu microbuzul, sunt cam din 10 in 10 minute si le iei de undeva de langa gara. Distractie placuta la Costinesti!

| Mya a răspuns:

Mergi la gara...si te "agata" ei fara sa mai fie nevoie sa intrebi.Sunt taxatorii care striga cat ii tin plamanii localitatile prin care trec microbuzele... not listening

| guess_who a răspuns:

Singura cale e cu maxi-taxy sau microbuzul.

Have fun!

| macarale a răspuns:

Cu maxi-taxi sau cu trenul. maxi il iei de langa gara, in partea dreapta, imposibil sa ratezi loculhee hee. cu trenul faci o ora, pentru ca pe litoral merg toate in regim de personal, cu maxi nu mai stiu cat se face. dar se circula foarte greu pe sosea, ca de... nu poti sa pleci la mare si sa nu-ti etalezi masina.

| annz a răspuns:

Cu maxi taxi, microbuzul sau propriat`zi masina sau trenu` ( stiu fiindk am o casa de vacanta akl ) tongue