| Benyamin173 a întrebat:

Cu ce pot ajunge din Eforie Nord in Constanța? Cât ma costa și de unde iau respectivele mașini? (fără taxi uri)

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

La gara sunt mașini care merg către Eforie noroc acolo lucrez eu happy

In gara sunt niște autocare care merg către efectuează noroc și unde cobori tot din stația aia iei către Constanța numai bine ai grija de tine

| Benyamin173 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Mersi mult de tot, la ce ora sunt? respect și numai bine

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Benyamin173):

Eu ma trăzesc la 5 dimineata sa prind mereu prima mașina doamnă și pana la ora 9 se circula autocarul deci de la 5 pana la 9 se Circula cu autocarul doamna

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Te consta 7 lei dus
La întors tot atâta plătești tot 7 lei