| anonim_4396 a întrebat:

Cum afli daca a aterizat un avion intr-un aeroport anume?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Daca esti in aeroport este foarte simplu te uiti pe tabela de aterizari si cand apare landed inseamna ca a aterizat, daca esti acasa suni si afli de la informatii aeroport

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dai telefon la aeroport la informatii si afli.

cristian
| cristian a răspuns:

Tu uiti la ceas si la orarul aeroportului respectiv.

assiris
| assiris a răspuns:

Te uiti pe pista si daca este avionul atunci a aterizat, daca nu, posibil sa fie tot in aer.

eileen
| eileen a răspuns:

Cele mai de incredere informatii le afli daca suni la aeroportul respectiv si intrebi la ce ora ajunge avionul.

| dani9354 a răspuns:

Nu poti afla decat daca suni la ionformatii la aeroport

| simpluEu. a răspuns:

Suni la aeroportul respectiv si ii intrebi la ce ora aterizeaza zborul "x". si gata.ai rez problema

carla
| carla a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii nr zborului, ziua plecarii, ora si firma de transport aerian, de unde pleaca si unde ajunge, apoi te uiti pe site-ul aeroporturilor respective si vezi daca zborul cutarascu a plecat, la ce ora, daca are intarziere si cand trebuie sa ajunga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu a aterizat atunci te uiti la siti si o sa il vezi pe vreun camp in cateva bucati

| Paula a răspuns:

Te uiti la aeroportu si vezi daca un avion se inca misca poate insemna 2 lucruri 1. ori pleaca 2. ori o venit laughing, se si aude happy