| ndadragos a întrebat:

Cum ajung de la gara de nord la bracoveanu?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca nu poti lua taxiul faolseste metroul
gara de nord piata victoriei ( 1 statie ) si de aici schimbi tronsonul de pe peron urici si mergi spre piata Unirii, a 6 statie e Constantin Brancoveanu.

| zorialbi a răspuns:

Iei metroul din gara de nord o statie pana la Piata Victoriei, apoi schimbi (treci prin subteran pana la magistrala cealalta de metrou - urci scarile si te iei dupa oameni). De la Piata Victoriei este metrou direct pana la Constantin Brancoveanu (sunt 6 statii).