| mihaitorres a întrebat:

Cum ajung din gara de nord la dragonul rosu? Adica pana unde iau metroul.Stiam cand ma duceam al Europa luam metroul pana in Obor si de acolo luam un maxi-taxi.Europa este destul de aproape de Dragonul rosu nu? Ma puteti ajuta sa-mi spunetii cum ajung la Dragonul Rosu? (fara trenul special care ajunge la dragonul rosu pentru ca eu vin din pitesti si orele de plecare respectiv venirea mea in bucuresti nu corespund, deci alata cale, de preferat sa zic metroul si apoi eventual un maxi taxi.Multumesc! PS: Dragonul rosu unde este mai exact situat.Adica pe ent scrie ceva de Fundenii. Dar eu vreaus a tiu cam pe ce langa cartier din bucuresti.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Dragonul Rosu este vizavi de europa, de acolo poti lua un maxi taxi pana la obor si de acolo metroul.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Metroul Gara de Nord-Costin Georgian si de acolo ai cursa directa GRATUITA din 30 in 30 minute