| Adeona a întrebat:

Cum ajung din Gara de Nord pe aeroportul Baneasa? Fara taxi ca n-am chef sa ma jecmaneascalaughing.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Iesi la coloanele din fata Garii de Nord, ia bilet de autobuz si intreab-o pe fatuca de acolo, de unde iei 780-ul,merge la Otopeni,tu cobori la Baneasa.
Statia e in dreapta garii, cum iesi pe la coloane, o sa-ti arate.
Si circula bine 780-ul asta.Biletul e pana in 10 lei.

| Adeona explică (pentru greece12):

Multumesc de raspuns.happy

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Anytime!happy

| Anonymous1247 a răspuns:

Iesi la coloanele din fata Garii de Nord, ia bilet de autobuz si intreab-o pe fatuca de acolo, de unde iei 780-ul,merge la Otopeni,tu cobori la Baneasa.
Statia e in dreapta garii, cum iesi pe la coloane, o sa-ti arate.
Si circula bine 780-ul asta.Biletul e pana in 10 lei.