| cocainanicotinablabla a întrebat:

Cum ajung la Complex Europa din Bucuresti? Sunt din Ploiesti si as fi vrut sa merg pana la Bucuresti Nord cu trenul dar de acolo ce mijloc de transport trebuie sa iau?
Sau daca pot sa iau de aici vreun microbuz.
FUNDA

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sunt microbuze de la Bucur Obor. Până acolo, iei de la gara de nord metroul (direct).

| gicaputinica a răspuns:

Da! Ai un tren la 04:57 care ajunge la Bucuresti la 05:50. Obligatoriu vei pleca cu acesta pentru ca "Europa" are program foarte matinal si e deschis pana pe la 11-12.