| GaNgSty a întrebat:

Cum ajung la soseaua colentina cu 139, 141, 323, 220, 102, 116, 232 sau tramvaele 11, 23, 32, 8? unde schimb cum fac? mentionez ca sunt din zetari zona luica sau capat 139.

Răspuns Câştigător
| trăncănici a răspuns:

Mergi cu 23 pînă la Mihai bravu şi de acolo iei un 26 spre sp.de urgenţă, dacă mai circulă pe acolo.

2 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Mersi pentru. fundiţă! Mai e o variantă mai rapidă, metroul de la pieptănari spre aviatorilor.

| trăncănici a răspuns (pentru trăncănici):

La aviatorilor, iei pe linia a 3 a, spre colentina, mai întrebi cînd ajungi la aviatorilor!