| DaiPupSauMor a întrebat:

Cum ar fi sa mergi intr-0 exursie de mii de milioane fara sa platesti nimic? Ar fi marfa sau nup? (Misterios") laughing

4 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Ar fi o pura irosire de bani.

| gemeni6226 a răspuns:

Pai ok sa nu platesc nimic pentru transport dar pentru hotel cazare masa suveniruri? Chiar daca drumul ar fi pe gratis nu am bani de cazare masa si maruntisuri ce as cumpara ca amintire.

| Crypt a răspuns:

"palmface" megusta

| DaiPupSauMor explică:

Asa crezi. daca ai ganduri negative.ce dracul sa-ti fac.tu decizi daca vrei sa mergi sau daca nup.♥
oricum.era o intrebare cam ciudata.stiu.NU SE VA INTAMPLA ASTA