| DespreHostel a întrebat:

Cum arata pentru tine, pensiunea perfecta?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ubox7007 a răspuns:

Curata, simpla, ordonata. Nu foarte scumpa, as zice nici foarte ieftina (dar zica asta din perspectiva propietarului), aduca sa platesc exact pentru ceea ce primesc, nici mai mult(desi mai mult, nu m-ar deranja) si nici mai putin.

| Zacase a răspuns:

Sa aiba un wc, nu conteaza daca e in curte, sa aiba o lampa sa poti incalzii mancarea, si sa aiba dușumea sa ai pe ce sa dormi, DAR CEL MAI IMPORTANT sa fie langa o plaja de nudisti destinata adolescentelor big grin big grin big grin